Author: 9***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I want to return my parsal
Màu sắc: Xanh ma quái
Price: 4.437.300₫
| Color | Midnight Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5110mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7025-Ultra |
| SKU | sw25080170907948129 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 8227836 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: 9***6
Date:
Review: I want to return my parsal
Màu sắc: Xanh ma quái
Author: غ***ل
Date:
Review: هذا تلفون صيني 😭
Màu sắc: Nửa đêm đen
Author: m***3
Date:
Review: التلفون رهيييب راضي جدا
Màu sắc: Ngôi sao trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm